Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Minionki

Buzz Astral

Tychowo na Ludowo

Koncert Cleo

Tylko śmiech nas ocali - Igor Kwiatkowski

Zachodniopomorska Karta Rodziny lub Seniora, Karta Dużej Rodziny

Dzień Dziecka z GOK

15 czerwca przed budynkiem naszego Ośrodka Kultury świętowano, przełożoną wcześniej z powodu złych warunków atmosferycznych, imprezę z okazji Dnia Dziecka.

W bajkowej scenografii bawili się najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy. Życzenia dzieciom złożyli Burmistrz Tychowa Robert Falana oraz Dyrektor GOK Lucyna Michalak. Grupa Enjoy przygotowała dla dzieci animacje w klimacie kultowej bajki MINIONKI. Animatorzy przeprowadzili sportowe zabawy. Pracownicy GOK przygotowali warsztaty artystyczne dla dzieci. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy specjalnej tablicy z Minionkami. Dmuchany zamek i strefa malucha cieszyły się ogromnym powodzeniem. Można było nabyć lody z Lodziarni Petrykowska z Koszalina, gofry i wielką smażoną FRYTĘ przygotowaną przez sołectwo Wicewo. Przedsięwzięcie zrealizowane dzięki wsparciu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tychowie.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę.
Radość dzieci niech będzie wyrazem wdzięczności.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-21 21:20przez:
Opublikowano:2022-06-21 21:27przez: Anna Węglarska
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury
Odwiedziny:41

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo