Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Igrzyska Śmierci Ballada ptaków i węży

Zachodniopomorska Karta Rodziny lub Seniora, Karta Dużej Rodziny

Kino plenerowe

LogotypLogotyopLogotyp

Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie jest jednym z laureatów IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi zakupione zostały: 50 szt. leżaków, dwa namioty oraz ekran projekcyjny do kina plenerowego.

Pierwsze imprezy plenerowe z wykorzystaniem zakupionego sprzętu już na nami. Były to:  kino plenerowe, plenerowa impreza integracyjna dla rodzin – Piracka przygoda, Mały Festiwal Filmowy. Integracja Ty i Ja. Dziękujemy mieszkańcom, za spędzenie tego czasu razem z nami i zapraszamy na kolejne plenerowe projekcie. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-12 15:05przez:
Opublikowano:2022-09-12 09:48przez: Anna Węglarska
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury
Odwiedziny:526

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo