Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Koncert Charytatywny

Konkurs " Świąteczna ozdoba"

Zachodniopomorska Karta Rodziny lub Seniora, Karta Dużej Rodziny

Gra Miejska Tychowo dla Niepodległej 2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości, 9 listopada 2022r. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował w Tychowie Grę Miejską - TYCHOWO DLA NIEPODLEGŁEJ.

Udział w niej wzięło10 drużyn. Swoje reprezentacje wystawili : Nadleśnictwo Tychowo, Bank Spółdzielczy w Tychowie, Urząd Miejski, Rada Miejska, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej, Liceum Ogólnokształcące w Tychowie: drużyna Uczniów oraz drużyna Internatu, Szkoła Podstawowa w Dobrowie, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Tychowie. Każdy uczestnik Gry otrzymał od Organizatora pamiątkową przypinkę patriotyczną z elementami narodowymi.
Zadaniem uczestników Gry było pokonanie wyznaczonej trasy oraz wykonanie wszystkich zadań w jak najkrótszym czasie. Stanowiska przygotowali: nauczyciele
i uczniowie Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie, nauczyciele
i uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrowie, nauczyciele i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Tychowie, Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej , Klub Seniora, Gminna Biblioteka Publiczna w Tychowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie.
Zadania były niezwykle interesujące. Wymagały wiedzy historycznej, umiejętności manualnych, muzycznych i sprawności fizycznej. Zabawa sprawiła wszystkim dużo radości. Finałem było wręczenie dyplomów i słodkich upominków dla wszystkich drużyn biorących udział w Grze. Zwycięzcą Gry Miejskiej została drużyna ze Szkoły Podstawowa im. A. Mickiewicza w Tychowie, II MIEJSCE zajęło Nadleśnictwo Tychowo, III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Dobrowie. Uroczystość podsumowująca Grę odbyła się w Urzędzie Miejskim w Tychowie, gdzie nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi narodowej na maszt, który powstał w ramach projektu "Pod biało-czerwoną". Drużyny nagradzali: Burmistrz Tychowa Robert Falana i Dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie Lucyna Michalak.
Logistycznie przedsięwzięcie wsparli kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Gospodarki Komunalnej w Tychowie.
Dziękujemy bardzo wszystkim współpracę i zaangażowanie. Zwycięzcom gratulujemy!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-11-10 15:22przez:
Opublikowano:2022-11-10 15:46przez: Anna Węglarska
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury
Odwiedziny:85

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo